| anonim_4396 a întrebat:

Am o gropita in barbie care cand este indreptata direct la lumina, nu se vede. Dar daca lumina vine dintr-o parte se vede.
Exista vreo metoda de machiaj cu care as putea sa o fac sa nu se mai vada asa tare. P.S.Stiu ca unele persoane o considera frumoasa, sexy sau altcumva dar eu personal vreau sa se vada cat mai putin. Multumesc

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu am o mică gropiță în bărbie, nu este un defect.
Pa, pa.

| OoBunnyoO a răspuns:

Din pacate nu, este vorba de lumina si nu prea ai cum sa schimbi lucrul asta.
Eventual sa o doi cu putin corector in centru.

| MgdDroopy a răspuns:

Serios? O gropiță? E a ta. E farmecul tău.
Relaxează-te!

| alin180 a răspuns:

Cateva pile la barbosu' si se rezolva :*