| Wirusssssssss123 a întrebat:

Buna TPU.Am o pasta de dinti Black is White Curaprox.O folosesc deja de 2-3 saptamani si nu prea ma ajuta la inalbirea dintilor, ce as putea sa fac in asa caz sunt foarte stresat?

3 răspunsuri:
| GicaGigekGica a răspuns:

Smaltul dintilor e subtire, problema asta o am si eu. Cum a zis si lalaura94 nici o pasta nu albeste, previne.

| Wirusssssssss123 explică (pentru GicaGigekGica):

Pai cum as putea sa-i albesc ca am dintii galbeni si imi e rusine.

| lalaura94 a răspuns:

Nici o pasta de dinti nu albeste dintii, ci previne in a se ingalbenii mai tare.