| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! happy
Am o pereche de bascheți Converse All Star de vreun an. Ei erau mov deschis, dar i-am mai spălat și s-au cam decolorat. Mă gândeam să-i vopsesc, nu neapărat mov, dar nu prea știu dacă este posibil. Mă puteți ajuta cu vreo idee/ vreun sfat? Dacă se poate, cu ce produs ar fi bine să îi vopsesc?
FUNDĂ celui mai bun răspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| Azazea a răspuns:

Cauta un shop special unde se vopsesc materialele textile, daca nu gasesti, vezi ca gasesti la FOND PLASTIC un vopsea speciala pentru material textil, costa in jur de 10 lei un borcanel, gasesti cam orice culoare, si nu se duce la spalatbig grin
baftabig grin

2 răspunsuri:
| syste754 a răspuns:

Cu nimic
big grin
spala i iar si o sa arate mai misto//efect chinezesc

| Kiiddaa a răspuns:

Heii nu-i-ii vopsii ca-ii stricii big grin Si eu mii ia-m facuut cu spray si mi sau decolorat de la o vreme mai tarebig grin Maii bine lasa-ii asa. cel maii bine daca nu vrei sa-i stricii cu totuu big grin Sauu nooa dacaa tuu vreii: [ Fa-ii cuu spray coloratbig grin adica ce culoare vreii.big grin [ se gasesc in benzinarii:X:X 15 lei :X fundiita?; o3