| Vivian95 a întrebat:

Bună TPU, am o pereche de blugi roșii care am observat ca sunt pătați pe spate, nu stiu exact de ce, dar seamana foarte mult cu varul, imi puteti spune cu ce să-i dau pentru a indeparta petele, țin tare mult la acea pereche de blugi si chiar nu stiu cum i-aș putea curăța (dau funda celui mai util sfat, și țin să precizez ca nu petele nu au ieși la spalat ).

1 răspuns:
| InViataReala a răspuns:

Petele ies in general cu Venish, sau clor sau Ariel profesional! Incearca cu una dintre ele! Merge.