| lalalapsfedr a întrebat:

Am o preblemă cu vestimentaţia, acum că a venit primăvara vreau să-mi reinoiesc garderoba' apropae toate mi-au rămas mici, asta e. Si chiar nu ştiu ce sa-mi iau, categoric o pereche sau două de blugi, bluze. etc. Intodeauna' hainele imi sunt largi, mai ales blugi fiindcă sunt slabă si inaltă, Ce pot face? ce m'ar avantaja' să par puţin mai grasă si să mă si asortez big grin De preferat ceva pentru scoala, ieşit in oras. Dacă se poate si poze happy Dau fundăăă.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sacouri subtiri si elegante, camasi colorate cu maneca scurta etc.

| Deauca a răspuns:

Incearca hainele largi si inchise la culoare. Ele dau o tenta de voluptate! Sper ca te-am ajutat! O zi frumoasa!