| Smileisfree a întrebat:

Bună TPU.Am o problemă cu părul sad. Părul meu natural este creţ dar eu urăsc cum arăt cu el creţ! Aşa că mă indrept mereu. Dar îmi pică părul foarte rău. Şi aş cam vrea să renunţ la placă. Ştiţi cumva vreun şampon sau orice altceva care să îmi facă părul drept?(Am încercat balsamul Sunsilk Straight to Perfection dar nu a funcţionat). Mulţumesc anticipat ^_^

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Parul cret e foarte frumos, lasa-l asa nu-l mai chinui bucura-te de el asa happy

| natashacrown a răspuns:

Numai daca iti faci permanent.si eu sunt creata.dar mrg eu sunt mandra de buclele mele.laughing.si m-am interesat si eu.dar cei mai multi mi'au spus " numai daca iti faci permanent".

| XXXMony a răspuns:

Nu prea cred ca exista dar si mie mi-ar trebui.Am si eu aceeasi problema ca tine dar mie nu-mi pica parul dar varfurile mi se tocesc foarte repede

| DidiMAriuka a răspuns:

Foloseste un balsam pentru par drept de la schauma. e unul de culoare mov. si poti folosi si sampon aceiasi marca. tot pentru par drept.
P.S: balsamul numai la varfuri
sper ca te-am ajutat.

| Smileisfree explică:

De varfuri nici nu mai comentz ca sunt distruse!