| Lonelygirl a întrebat:

Buna TPU! Am o problema. M-am facut cu nuantator ca sa mai schimb si eu look-ul insa a fost un esec, nu mi-a placut deloc apoi m-am vopsit culoarea mea naturala saten insa nuantatorul tot se vede si m-am saturat. Cu cat il spal cu atat parca e mai puternica culoarea, mi-a ramas o culoare oribila, visiniu, nu stiu ce sa mai fac! Cum sa il scot? parca se uita si lumea pe strada ciudat la mine si ma indispune ascest lucru. Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| NoName2105 a răspuns:

Du-te la salon si decoloreaza-ti parul! O sa te coste ceva dar meritawinking papa happy