| smb a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie de un sfat. Vreau sa-mi schimb look-ul si nu am idee cum.Culoarea mea naturala este saten deschis. Urasc culoarea asta.Am fost roscata.Imi statea bine da as vrea altceva.Am tenul deschis si nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi.Va rog ajutati-ma.Multumesc

6 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Wow, urasti saten deschis? Eu ador, o sa-ti treaca faza cu schimbatul si cu o pseudo-personalitate, cred ca esti superba asa cum esti dar, inca nu te-ai descoperit si mie imi placea blond(acum sunt obsedat de roscat natural), prima prietena e blonda, si acum sunt cu ea, dar acum ador satenele, genetic sunt mai avansate, au ceva aparte cel mai bine e sa te obisnuiesi cu tine si sa te gandesti la chestii mai serioase, nu-ti irosi energia fara rost.

Good Luck.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Si eu am trecut prin aceeasi dilema ca si tine, dar m-am vopsit blond si mi-am facut suvite de toate culorile(aproximativ):rosu, negru, roz si mov.sunt cam nebuna dar dragut. poti face asta la coafor, dar nu neaparat unul de fite, ci unul de cartier. te vopseste bine si nu dai bani multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca daca esti satena deschis si ai tenul deschis, te`ar prinde frumos un blond, dar nu foarte deschis, ci unul auriu, sau, de ce nu, un blond-roscat.

eu sunt vopsita cu nuanta blond roscat de la casting creme gloss L`oreal si sunt multumita de ce a iesithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un blond spre gri sau un blond cu o nuantare mai deschisa, daca zici ca asi tenul deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ramai la aceasta culoare si sa iti faci cateva suvite blonde sau roscate pentru ca ti-ar sta f bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunama 0742618291 o sa iti dau eu niste idei