| pinkflower a întrebat:

Maine ma duc la o nunta si nu stiu cum sa ma fac la par. Am parul lung si foarte bogat(des). As dori ceva idei mai simple, adica nu vreau sa ma duc la coafor. M-am gandit sa imi pun bigudiuri in seara asta si pe maine sa ma aranjez eu acasa desi nu cred ca o sa stiu... Mai dati-mi idei va rog.

Răspuns Câştigător
| NoraK a răspuns:

Saluthappy poti daca vrei sa il lasi asa desfacut fiind pe bigudiuri si lung cum il ai tu arata f bine, daca crezi ca nu sti bine sa ti'l aranjezi..iti pui apoi putin fixativ si esti gata. Nu cred ca o sa iti fie f cald pentru ca nu e chiar asa cald zilele astea happy O zi frumu