| 20SwEeT1994 a întrebat:

Buna TPU: am parul foarte uscat si se incurca mult si nu il pot descurca asa usor. ce mi.ati recomanda?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca niste balsam de par si masca de par pentru regenerarea parului. Sunt de la L'Oreal, Dove, Kallos.
Insa cred ca cel mai indicat ar fi sa incepi sa tunzi din el treptat pana se duc firele despicate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e uscat... thinking Inainte sa te speli da-l cu ulei de masline si tine-l cat mai mult.
Pentru ca nu se descurca... thinking Avand parul ciudat, al meu se incurca usor. Si sa vezi ce fac.
Dupa ce m-am limpezit, in 3 cesti de apa calda pun o lingurita de miere si ma dau cu acea solutie in par. Nu mai limpezesc.
Incearca si tu. Ai sa faci diferenta.
Sa nu te iei dupa mama sau bunica ca vei face paduchi.Cel putin eu, una, n-am facut.

| JulesDC a răspuns:

Balsam ai incercat?:*
Ai grija sa-ti iei unul bun, mie de la balsam mi s-a facut foarte fain si se descurca repede :3
Doar ai grija sa nu iti dai de la radacina, pentru ca ti se va unge foarte repede.

| 20SwEeT1994 explică:

Mersi pentru raspuns tuturor am sa incerc, si metoda ta vera.l-am tuns dar trebuie mult balsam sa i pun.ma spal cu sampon wan sangao si este foarte bun.

Răspuns utilizator avertizat
| 20SwEeT1994 explică:

Da ai dreptate vera eu mai folosesc si balsam de la calos si este bun. mersi de rasp

Răspuns utilizator avertizat