| WinnieOnSteroids a întrebat:

Am parul scurt, ca orice baiat obisnuit dar as vrea sa il am plete..deala mari, ca metalistii. Problema e ca atunci cand nu ma tund, in loc ca parul sa stea pe langa cap el sta ca o maciuca, in toate partile, mi-e foarte des. Va rog, cineva care se pricepe, cum as putea sa mi-l raresc, sa imi stea gen ca la metalisti.

Răspuns Câştigător
| Marina92 a răspuns:

Probabil ai un par bogat si de aceea iti sta in toate partile. Asteapta sa creasca mai mult. Cu cat parul e mai lung cu atat devine mai greu si nu va mai avea puterea sa stea ridicat. Pana iti creste foloseste un balsam de par hidratant pentru a-ti netezi parul.

| WinnieOnSteroids explică (pentru Marina92):

Multumesc mult, o sa incerc happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu de manelist infect

| Marina92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai citeste o data intrebarea. Vezi ca a scris metalisti nu manelisti. Si e cu totul altceva, in caz ca nu stii.

| RockOrNothin a răspuns:

Lasă-l mai lung.
Și dacă e creț (în caz că la asta te referi) lasă-l așawinking Presupun că ai văzut că mai marii rockului ( deci vorbind în general, dar și de metal) au sau aveau părul creț.

Succes la... crescut... plete!