Întrebare recomandată | Madi123 a întrebat:

Am primit un lantisor (nu e de argint) si cand il port...ma innegresc la gat! Ce sa fac sa nu ma mai innegresc?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| andrei687 a răspuns:

Eu zic sa nul mai porti de loc dar daca iti lace supotra.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai ce să-i faci, nu are calitate în el.
Mergi pe argint.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Strânge bani şi ia-ţi unul similar de argint dacă îţi place foarte mult, nu mai purta aşa ceva!
Baftă!

| mdaria a răspuns:

Cel mai bine ar sa nu-l porti, pentru ca reactioneaza corpul la acel material. Eu nu mai port aproape nimic, doar bijuterii din lemn si pietre semipretioase. Nici macar de aur nu mai port.

| tranquilaaa a răspuns:

Nu-l mai purta

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu îl mai purta.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca nu este din argint, atunci din ce este?
Trebuie sa fie din ceva.
Nu-l mai purta.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este de calitate lantisoru mai ales cand te speli pe fata atunci te inegresti nu-l mai purta din astea castigam eu la surprize laughing

| Xenya a răspuns:

Nu trebuie sa il mai porti. happy

| Ion1234 a răspuns:

Lantisorul are asa proprietate de a scoate toate impuritatile din om sa il curete

| Respekt a răspuns:

Frate mai bine i-ati o placuta de inmatriculare precum cele din armata, eu zic ca alea sunt cele mai tari.

| 2000nadia a răspuns:

Inmoaiel in spirt...si eu am patit

| Petre_Daniel_Tirziu_1997 a răspuns:

Nu il mai purta.

| Marya_Anna_1972 a răspuns:

Ar trebui sa-l nu mai porti! Sau ii cureti vopseaua de pe el.Dar o sa arate urat!

| ultasu a răspuns:

Arunca-l daca te inegresti la gat cu el mai bine nu il purta iti poate lasa semn la gat crede-ma ca stiu

| Ionel997 a răspuns:

Salut)Poate sa fie problema in apa cu care te speli de multe ori apa are acizi ce ajuta la oxidarea metalelor si ele se inegresc acoperinduse cu un fel de substanta asemanatoare ruginei)))Te sfatui sa ai niste soda de bucatarie si se freci bine lantisorul cu soda si el se va inalbi apoi il clatesti cu apa si il stergi repete )

| Ionela_Roxana_1992_NKae a răspuns:

POi daca e tinichea normal ca te inegresti laughing nu-l mai purta

| gabr3ill a răspuns:

Buna.Spalal cu pasta de dinti si dupa repunel happy