| DedeBwaa a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la scoala? Plz spuneti'mi ca nu mai am idei (in afara de uniforma)

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| FashionDream a răspuns:

Ba da ce ma enervati... Toti puneti intrebari din astea pe TPU dar nimeni nu specifica daca ii baiat sau fata, care e stilul ei/lui, ce haine ii plac..Si acum eu trebuie sa stau si sa ghicesc daca esti fata sau baiat... dupa nume nu ma pot lua ca poate fi si de baiat si de fata. Deci..raspundemi: ce haine iti plac, care e stilul tau, si presupun ca esti fata nu? Adica baietii nu prea pun astfel de intrebari (doar unii)Dupa asta iti dau un raspuns complet cu o multime de tinute