| lolita147 a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare. Vreau sa-mi schimb stilul in care imi sta parul. Poate cineva sa-mi explice cum sa fac parul sa stea ca in imaginea aceasta?
http://i.imgur.com/qO11nmF.jpg
Am parul lung pana la burta, deci nu sugerati sa-l tund ai scurt. Multumesc!

1 răspuns:
| ArobedAsined a răspuns:

Pai in primul rand coafura din imagine este facuta virtual, dar daca vrei sfatul meu, eu personal iti recomand sa rogi pe cineva sau daca te descurci singura atunci impletestel tip coronita.

Sper ca te-am ajutat happy