| DumiY a întrebat:

Am si eu o intrebare legata despre catalogul Avon de luna care vine adica aceasta http://www.femeia-deasupra.org/catalog-avon-c6-2013/. As vrea sa fac comanda de parfumul Summer White pe albastru http://www.femeia-deasupra.org/catalog-avon-c6-2013/ doar ca este o problema. Pe acea pagina scrie asa "In brosura 7 la comandarea de produse in valoare de 100 lei din brosura 6". Adica asta inseamna ca trebuie sa comand produse in valoare de 100 de lei pentru al cumpara cu 11 lei? Catalogul nu este al meu,este al unei colege, voi mai comanda niste produse doar ca sunt pana in 60 lei.
Tin sa mentionezi ca produsele totale pe care le va comanda si alte persoane vor trece peste suma de 100 de lei.

Intrebarea este: Pot sa il cumpar cu 11 lei chiar daca nu fac eu personal comanda de 100 lei?

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| SheWasHere a răspuns:

Buna.
Acest aspect depinde acum de prietena ta, daca este dispusa sa-ti faca o favoare si sa te lase sa il comanzi pe "spinarea altora".
Atata timp cat ea are o comanda de peste 100 de lei, pentru cei de la Avon totul este in regula. Ei nu au de unde stii cine cat a cumparat, important este sa fie cate 100 lei/parfum comandat de acel gen.

Sper ca te-am lamurit.
O seara buna!

2 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Bună scumpo happy.
Înseamnă că la comandarea de produse (toată comanda din broșura prietenei tale) îți vei putea comanda in următoarea broșură parfumul la acel preț.
O seară bună săă ai happy.

| AnonimusGirl a răspuns:

Din punct de vedere al ei nu este nici o problema daca are o comanda mai mare de 100 de lei... daca e prietena cu tine normal ar fi sa nu iti puna conditia sa faci numai tu o comanda de 100 de lei. Soer ca ai inteles happy
PS: si eu sunt reprezentant si stiu sigur ca ea poate sa il ia la pretul ala