| BombonicaXD a întrebat:

Se pot comanda de la Avon de acum produse din brosurile viitoare? Adica de exemplu sa comand de acum din decembrie produse din C2/2013 sa zicem, sau trebuie sa astept pana cand intra in vigoare brosura?

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Trebuie sa astepti.

| nana0000 a răspuns:

Depinde,acolo unde bagi comanda uneori poate ca iti arate ca poti sa cumeri din doua campanii si trebuie tu sa bifezi campania, dar m-am uitat si de data asta nu poti asa de repede sa comanzi din urmatoarea

| Anax2 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana ce brosura va aparea pe site ca brosura " de zi ". Alfel nu poti face comanda dintr'o brosura mai veche sau din una mai noua.