| DariusGabrielx a întrebat:

am si eu o intrebare mai delicata.
Azi am fost prin oras in Eforie Nord la plimbare, eu sunt din Arad, am venit la mare in vacanta. Pe strada m-a oprit un domn si m-a invitat sa fac poze cu haine de la zara, real etc pentru a face reclama si pentru a aparea si in reviste, adica brosuri.Pe scurt sa le fac reclama la haine. Mi-a zis ca trebuie sa platesc o taxa de 100 lei (bon pentru a le garanta ca o sa ma prezint la sedinta foto si mi-a zis ca dupa fiecare sedinta o sa primesc 100 euro si tinuta in care am pozat gratis. Asta lunar timp de un an.Eu nu prea cred ca e real cred ca e teapa ca sa platesc cei 100 ron pareri va rog si daca a incercat cineva asa ceva. multumesc

Răspuns Câştigător
| CristiMihai23 a răspuns:

Iti spun eu, e teapa! In caz ca era ceva cu Fifth Avenue House, sau ceva in genul, cauta pe internet.Sunt firme de genul, firme de casting fantoma fiind, am patit si eu prin Alba Iulia.Iti recomand sa nu dai banii, ii dai absolut degeaba, te cheama la niste poze, apoi dispar subit.Am auzit ca au aparut sub alt nume, nu mai tin minte sigur, era un site Stopteparilor parca se numea, cauti Fifth Avenue House si gasesti mai multe acolo.Mult noroc!

| DariusGabrielx explică (pentru CristiMihai23):

Ok multumesc mult

| InstructorDeIubire a răspuns (pentru DariusGabrielx):

Si eu sunt din Arad happy

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Evident că e țeapă.
Mulți șarlatani fac bani din fete naive ca tine.

| CristiMihai23 a răspuns (pentru Andreeush):

Off : E baiat laughing
On : Multă baftă, mesri pentru fundă! Ai grijă cu astfel de oameni!

| Andreeush a răspuns (pentru CristiMihai23):

Ok. Nu am fost atentă la nume.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Doamne, pasta sunteti...