| dragutzica17 a întrebat:

Buna TPU:* am si eu o intrebare:parul meu are foarte mult volum dar sta drept.si ar fi super bine sa nu mai aiba volum,am incercat sa ma tund:filat,drept dar degeaba...m-am gandit ca poate nu v-a mai avea chiar asa de mult volum.
Ce balsam sa folosesc sau sampon sa nu mai aibe parul volum?(sau orice alta solutie):*

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că şanse ai avea pentru rezolvare să foloseşti ceară de păr! Încearcă! Nu se ştie niciodată!

| dragutzica17 explică (pentru onasis1961):

Daca as flosii ceara de par, cum ar fi parul? Ar fi ulteios asa? lins?

| onasis1961 a răspuns:

Ceara de păr ajută la modelarea parului aşa în cât să nu se întarească precum gelul. Ceara menţine forma părului intr-o formă moale dar de durata. Depinde de la produs la produs. Exista ceară moale, tare, diferite efecte. Sper ca ai inţeles ideea.