| dragutzica17 a întrebat:

Buna TPU:* am si eu o intrebare:parul meu are foarte mult volum dar sta drept.si ar fi super bine sa nu mai aiba volum, am incercat sa ma tund:filat, drept dar degeaba... m-am gandit ca poate nu v-a mai avea chiar asa de mult volum.

Ce balsam sa folosesc sau sampon sa nu mai aibe parul volum?(sau orice alta solutie):*

3 răspunsuri:
| andrewJB a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa iti schimbi samponul fa fiecare spalare pe cap adica nu trebuie sa te speli k 10 samponuri diferita iti trebuie doar 2 care sa le schimbi si fatil cu placa

| FuckYeaaaa a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un coafor si sa intrebi acolo si cum sa te tunzi si ce sa folosesti pentru parul tau. aar fi cel mai benefic pentru tine! :*

| dragutzica17 explică (pentru FuckYeaaaa):

Mersii pentru raspuns..nu cred ca exista alta modalitate decat cea sa ma fac cu placahappy merge doar ca distruge parul..mai bine Nubig grin