| valutzza a întrebat:

am si eu o intrebare... voi cum va imbracati la scoala? am nevoie de link-uri. funda si vot!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna.Eu sunt la liceu,si ma imbrac cu un top/bluza,sacou/jacheta bolero, blugi skinny, balerini/tocuri.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Pai blugi, tricouri, maieuri, bluzite, tenesi, balerini. puup:*
Normalhee hee

| Isabelamaria21 a răspuns:

În uniformă straight face

| Angelique a răspuns:

In uniformatongue

| smile20000 a răspuns:

Uniforma zau (macar la inceput)

| bebe2000 a răspuns:

Pai eu m-am imbracat in uniforma aceea cu carouri dar acum fiind in clasa a5a ma imbrac in blugi camasa cravata verde9pentru ca steagul scolii este verde] sosete tenesi balerini cateodata in fusta de blugi si +lenjerie intimalaughingsi cand este nevoie o geaca:X

| biancaa_3285 a răspuns:

Cum vreau eu

| TeoTee a răspuns:

Buna.Pai ginsi,tenesi, tricouri, bluzitze. pupicilove struck