| Pluahj a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o problema.Sunt baiat si am 14 ani si am par la subrat! Faza e ca nu stiu ce sa fac sa scap de el.Mama nu vrea sa imi cumprere nimic pentru indepartarea lui, si nu stiu ce sa fac.Eu stau intr-un sat departe de oras,si nu pot sa ma duc eu singur sa-mi cumpar fara sa stie.
Asa ca ajuta-ti-ma!
Cum pot scapa de parul de la subrat prin alte medode decat cele care necesita sa le cumperi,adica:benzi,ceara,crema depilatoare etc.
Va rog sa-mi zice-ti repede, pentru ca maine ma duc la ziua de nastere a prietenei mele si am un maieu foarte tare si vreau sa-l port, dar...(am par la subrat)
Mersi!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si? nu stiai ca barbatii au par la subrat?

si de ce te duci intr un maieu la o zi de nastere? E de prost gust, in maieu te duci la plaja

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Mai bine nu te duci in maieu la o zi de nastere. Alege si tu un tricou,ceva. Maieul nu se prea poarta nici pe strada. Cred ca este cam de prost gust sa-ti vada lumea parul de la subrat, baiat fiind.
Daca insisti si chiar mama ta nu vrea sa inteleaga atunci ia o forfecuta/foarfeca (banuiesc ca ai) si taie-l cu grija. Asta e, soarta!
Treaba ta, eu nu m-as duce in maieu la ziua de nastere a prietenei...Te cred si eu ca nu iti ia benzi mama ta, la baieti se rade, oricum nu ai rezista la durerea aia. Poate ca nu ai mult par sau cel mai probabil ea isi da seama ca daca ramai cu parul acolo atunci nu te vei duce in maieu pe strada si la zile de nastere ceea ce nu se face.
Taie-l deci cu o forfecuta daca tu tii mortis s-o faci.