| TheBlueDragon a întrebat:

Voi cu ce va faceti la subrat? Crema depilatoare, ceara sau cu ce? Ms!

4 răspunsuri:
| Estera123 a răspuns:

Si eu tot cu ceara ma fac, numai cu ceara. Imi creste si mai greu dar si mai rar.

| catafan a răspuns:

Ia bigu ma doar esti barbat, ce naiba, ia cu bigu si dupa dai cu deodorant! si 7 zile nu mai ai probleme

| andreeaanda a răspuns:

Ceara e cea mai buna. aparatul mi se pare prea dureros.mai alea ca pielea de la subrat e sensibila

| coooooo a răspuns:

Eu una m-am facut cu detoate big grin dar cel mai bun e aparatul.doare dar nu'ti mai creste o saptamana.Desi se spune ca si ceara e bune, mie mi-a crescut in 3 zile cu ceara.Iar crema e un fel de lama, nu iti smulge parul di radacina ca sa ii incetineasca cresterea big grin