| Idontcare69 a întrebat:

Am suvite blonde, ombre mai exact, eu de fel sunt bruneta, dar nu mai imi place blondul, vreau sa ma fac iar toata bruneta. Cum procedez sa mi inegresc suvitele? Pur si simplu pun vopsea de culoarea parului meu natural pe ele? Imi e frica sa nu iasa urat

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Da. Pentru ca daca esti blonda iti prinde ca pe cutie. In niciun caz nu te decolorezi, ca doar esti deja blonda.

1 răspuns:
| alexandru0995 a răspuns:

Ca sa poti ajunge la culoarea care ai avut-o, pasul 1 trebuie sa te duci sa te decolorezi, pasul doi ajungi la culoarea care ai avut-o dupa ce faci chestia asta si pasul 3 o sa fi exact ca inainte bruneata, succes