| Kristof1997 a întrebat:

As vrea sa comand ceva articole de pe Zaful.
Dar fiind un site Chinezesc si citind unele review-uri de pe net am vazut ca s-ar putea cere unele taxe sau cei care au primit produsele prin DHL au avut parte de taxe in plus de la cei de la DHL. Cineva care a mai comandat de pe Zaful si a ales Standard Shipping (6.99$) ar putea confirma sau scrie un review despre cum si-au primit produsele?

2 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

Gasesti si pe Youtube o gramada de recenzii, in engleza laughing
cam toti se plang de calitatea indoielnica a produselor si timpul extraordinar de asteptare pana ce-si primesc coletelewinking

| Kristof1997 explică (pentru ibaal):

Nu e vorba de timp sau calitate, insa m-ar interesa sa stiu daca in Romania sunt adaugate ceva taxe in plus