| NorishorPhufos a întrebat:

As avea o intrebare pentru voi:D. Eu am parul de aceasta culoare:http://www.google.ro/......tp?/imgres cum credeti ca mi s-ar vedea suvitele? Daca ma fac cu violet de gentiana, cu o vata, sau daca imi fac tot parul cu el? Sau ce culoare as putea folosi? Mi-am facut suvite rosi cu nuantator dar nu prea se vedea. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Ai putea incerca sa-ti decolorezi o suvita 2, si apoi sa aplici violet de gentiana, albastru de metil, ce vrei tu. Poti incerca cu nuanta "pruna" de la L'Oreal Casting Creme Gloss numarul 316, insa se vad doar reflexii. Mai era una si de la Palette, tot violet, insa cel mai bine decolorezi doar 2-3 suvite si le vopsesti cu violet de gentiana, asa sigur o sa ti se vada, iar in contrast cu satenul tau, nu o sa fie o diferenta exagerata. Pa pa!

| Raawr a răspuns:

Buna, daca vrei sa ti se vada suvitele fă-ți cu blond happy