| RDariaa a întrebat:

As avea si eu o intrebare, este adevarat ca samponul head&shoulders amestecat ca o pasta cu vitamina c deschid la culoare parul vopsit? Daca da, as vrea sa stiu procedeul (cata vitamina c sa pun etc), am citit mai demult asa ceva iar acum nu mai gasesc nicicum acea postare. Multumesc!

6 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Nu am auzit ca samponul Head&Shoulder ar deschide parul fiind combinat cu altceva.Samponul iti curata parul.

| RDariaa explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Eu am citit undeva iar acum nu mai dau nicicum de acel sitesad

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru RDariaa):

thinking se poate. de obicei vitaminele iti intaresc parul, nu ii deschid culoarea.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Incearca cu ceai de musetel.

| RDariaa explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Multumesc de parere, voi incerca si asta!:*

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru RDariaa):

Cu placere:*