| NorbiiT a întrebat:

Salut din nou, nu stiti ceva site-uri de imbracaminte, incaltaminte de afara la preturi mici pentru revanzare? happy Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| necse6alex a răspuns:

Www.sportsdirect.com
Funda?

6 răspunsuri:
| Salluty a răspuns:

Adica second-hand?

| NorbiiT explică (pentru Salluty):

Noi, doar noi, pentru revanzare, ai tu ceva site-uri de haine second-hand?

| Salluty a răspuns (pentru NorbiiT):

Nu, am. Imi pare rau. Eu am pus intrebarea ca ceilalti sa inteleaga despre ce e virba.
Te-as sfatui sa mai postezi odata intrebarea, cu mai multe detalii. Asa nu mai intreaba nimeni nimic si primesti raspunsuri.

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Vrei sa cumperi u pentru tine sau vrei sa ei mai multe sa le vinzi u dupa?

| NorbiiT explică (pentru Prince_Pyckolo_1992):

Vreau sa cumpar mai multe si sa le vand.

| VladPetcuVlog a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine cu un subscribe aici va rog: www.youtube.com/VlogsVlad
As fi recunoscator!;)