| blagaioana a întrebat:

Imi place sa ma imbrac elegant dar sincer numai stiu cum sa ma imbrac dati-mi cateva sfaturi eu nu mai am ideii va rog

Răspuns Câştigător
| EuRaspund_5168 a răspuns:

It zic eu(am doar 12 ani, nu cred ca o sa fie pe placul tau)
Pai, ia`ti niste blugi mulati cu o camasa office si o vesta misto.Incaltate cu cv UGG-uri daca ia sau orice alta chestie mai intersanta, si pe deasupra, un palton elegant, serios
2.Ciorapi de dama negri(sau gri) cu fusta neagra, camasa office, alba si un fel de vesta neagra sau gri.Incalta`te cu cizme scurte,pana la glezna, gri sau negre.
Peste ia`ti o geaca frumoasa, nonculori, si o esarfa usoara de orice culoare.
3.o rochita, pana la genunchi(sa fie gri, negra sau alba cu nuante)cu niste ciorapi de dama, culoarea pielii si balerini sau aceleasi cizme scurte.
Tesul, vine de la tine.
Sper ca te1am ajutat!