| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca a folosit vreo fata(care se pricepe la extensii unghii)polygelul? Daca da...e bun de ceva? Trebuie sa mai dai cu ceva pe unghii inainte de aplica polygelul, cat rezista, care este procedeul? Multumesc

1 răspuns:
| Dbjudchht a răspuns:

Da,după ce pilești unghia dai cu primer, dar gelul poly nu e rezistent, mai ok e cel normal plus ca daca iei un recipient mai mare iti ajunge muuuult...Eu imi fac des unghiile si asta e parerea mea cu poly gelul se lucrează mai greu