| ionescuandrada2000 a întrebat:

As vrea sa fac o comanda la Yves Rocher in valoare de 110 lei.Este prima mea comanda la Yves Rocher si ma intrebam daca exista vreo reducere sau vreun cadou. Daca da, de cati lei este reducerea sau ce cadou primesc?
Dau funda+vot la cel care raspunde primul la intrebarea mea!

Răspuns Câştigător
| Andre202 a răspuns:

Buna! Pe langa faptul ca veti beneficia de transport gratuit, veti avea placerea sa va bucurati de o agenta 2015+pix si de urmatoarele 2 surprize: 1. o crema de zi (50 ml); ceas cu proiectie luminoasa; gel pentru revitalizarea tenului sau un set de bagaje, iar a 2-a surpiza: Un set de bagaje Bordo sau o trusa Vanity Roz cu un Portfard asortat, iar la aceasta trusa mai aveti 3 esantioane de produse. Iar ca oferta/ reducere aveti o trusa Vanity Pop (portfard) la 15 lei si o Geanta cu flori violet la 25 de lei. Sper ca te-am ajutat!

| ionescuandrada2000 explică (pentru Andre202):

Multumesc mult! Iti dau funda si votul daca imi mai raspunzi la o intrebaretongueana pe ce data tine oferta care ai mentionat-o mai sus?

2 răspunsuri:
| Andre202 a răspuns:

Luna asta, din octombrie vor alte oferte si surprize.