| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar sampon de la Elseve dar nu stiu daca e bun! Vreau sa ma spal cu samponul elseve arginine resist x3 si cu balsam de la Balea happynu stiu daca fac o alegere buna.Am probleme cu caderea parului din vara si nu stiu ce sa ma fac! M-am spalat cu Head&Shoulders cel cu mere si am fost multumita doar ca vreau sa scap de cadere! Help me! :* Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anasoll a răspuns:

Da e bun. Imi cade parul din august pentru ca l-am vopsit de vreo 3 ori. Prima data am folosit de la Elseve pentru par colorat. Dar de vreo 2 luni folosesc Elseve total repair 5. Si nu imi mai cade chiar asa de mult. Oricum am folosit masca de par de la nivea si e foarte buna.
Nu iti face griji nu esti singura care are probleme cu caderea parului :*

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu folosesc numai de la Elseve, dar eu iau gama pentru par vopsit.Ia-ti toata gama arginine resist x3(sampon,balsam si masca) si o sa-ti hraneasca mai mult parul decat daca amesteci produse de la toate firmele.Nu mai folosi Head&Shoulders daca ai parul sensibil pentru ca e foarte dur si iti face mai mult rau.

| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns (pentru Bondarel99):

Dar elseve e bun pentru parul sensibil?

| SORi16 a răspuns:

Elseve.....mda nu prea optez si nici pentru balsamul balea.De ce nu folosesti produsele de la syoss sunt bune si functioneaza.

| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns (pentru SORi16):

Am folosit sampon de la Syoss Repair si a fost groaznic.Parca ma dadeam cu fixativ in cap.Deaia zice in reclama ca iti sta parul ca la coafor!laughingSi oricum eu am probleme cu caderea parului, deci nu am nevoie de asa ceva!winking

| SORi16 a răspuns (pentru TheoCookiesChocolate2013):

Ai facut mare greseala ca ai ales syoss repair, acesta nu are cheratina.Dar ma rog n-ai cu cine vb aici