| Andrellicious a întrebat:

Buna tpu.as vrea sa imi fac o curatare a fetei pentru ca avand tenul gras, cosurile si punctele negre isi fac mai mereu aparitia.Imi simt tenul incarcat de celule moarte si nu pot sa sufar punctele negre.Mi-am mai facut eu in casa cu aburi, le-am scos dar dupa sunt foarte rosie la fata si ma enerveaza.Asa ca m-am gandit sa merg la un salon unde sa imi scoata punctele negre.Problema e ca mi-e cam frica de riscuri, daca patesc ceva si sunt destul de suspicioasa, chiar nu as vrea sa mi se intample ceva doamne fereste.Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mikystrica a răspuns:

Nu patesti nimic rau la salon. doar ca iti ia banii laughing
dar daca vrei sa incerci ceva acasa, fa-ti masca de argila 1-2 pe sapt. o sa iti placa cum te simti apoi.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te la un salon si sa nu iti fie frica de riscuri[un pic de vei inrosi dar in cateva ore esti ca noua]

| claudiu9 a răspuns:

Du-te la o farmacie si cere MIXTURA MENTOLATA...este foarte buna, am avut si eu fata plina de cosuri, dar dupa ce mi-am dat cu mixtura mi-au trecut complet, nici urme nu au mai ramas P.S.: lichidul ala din sticluta pune-l pe un tampon de vata si date pe fata.in 5-6 zile incep deja sa dispara