| AnDr3iYY a întrebat:

Buna TPU..As vrea sa imi fac o dunga in cap pe partea stanga...Si nu stiu cum arata, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu-ti fa nici o dunga. Doar cocalarii au asa ceva, arata urat.

| Rakanishuu a răspuns:

Cum adica vrei sa-ti faci o dunga si nici macar cum arata nu stii? straight face Daca e serpuita si ramai ciordit?

| popadrian96 a răspuns:

Depinde cum ai parul, daca e cret iti va sta foarte bine, daca e drep iti vs sta foarte naspa, funda

| Burnnin a răspuns:

Asa e noua moda pe la baieti am observat, o creasta si pe langa ea o linie. Oricum daca nu o sa-ti placa parul va creste la loc.