| IsabelSweet a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi ziceti ce cadou as putea sa ii fac unui barbat.
PS:Cine imi da cele mai multe sugestii primeste fundita.Un raspuns cat mai curand va rog kiss

11 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Depinde de cati ani ai tu, cati ani are el si in ce relatie esti cu el? Este tatal, iubitul, un amic? Si cu ce ocazie?
Raspunde-mi la intrebari si apoi poate iti pot da si eu un raspuns care sa te ajute happy

| IsabelSweet explică (pentru MasterOfDisaster):

Tatal si ocazia ziua lui de nastere.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru IsabelSweet):

Bun. Atunci depinde foarte mult de ce gusturi are el.
Daca ii place sa se imbrace elegant, cu parfumuri, cravate, etc:
-Un parfum care stii ca ii place
-O cravata draguta
-Un stilou frumos, de calitate
-Butoni pentru camasa
-O camasa frumoasa
-Rama foto frumoasa (masculina, adica nu cu sclipici si alte briz-briz-uri)

Daca ii place sa citeasca atunci ii poti lua niste carti care stii ca ii plac, sau un semn de carte.
Daca ii place muzica: albumul lui preferat de la cantaretul sau trupa lui preferata.
Poti sa imprimezi pe o cana o poza cu toata familia si sa i-o daruiesti, sau o cana cu zodia, numele lui sau un text dragut sau amuzant.

Daca este genul de om care glumeste mult, face tot felul de farse, etc atunci poti sa ii iei ceva decoratiune amuzanta, cum ar fi un suport pentru pixuri amuzant (de ex eu am vazut unul cu sponge bob, sunt sigura ca se gasesc modele dragute), un tricou cu un mesaj amuzant.
Daca lucreaza la un birou, poti sa ii daruiesti o decoratiune frumoasa, cu stil, cum ar fi o statuie din acelea mici, o lampa, globul pamantului, un ceas frumos, un model de barca din lemn (din acelea mici, cum mai sunt si in interiorul sticlelor) sau o motoreta, masina, etc., aici vei vedea la ce ma refer cu miniaturile:
http://www.google.dk/......tp?/imgres

Daca ii plac calculatoarele: un mouse frumos, un set de boxe, casti, un webcam, etc.
Daca ii plac dulciurile, poti sa ii faci tu prajitura lui preferata eventual sa te ajute si mama ta, sau micul dejun la pat, ceva simplu ca sa poti face si tu.
O sticla de vin, sau un suport frumos pentru sticla de vin.

Depinde si ce cadou vrei sa ii dai- sa fie ceva util, amuzant, sau doar de decoratiune
Mai poti merge intr-un magazin de suveniruri sau cadouri, si sa intrebi vanzatoarea, pentru ca sigurat iti va prezenta mai multe optiuni.
Sper ca vei putea folosi ceva din raspunsul meu :).
As recomanda si eu unele lucruri pe care le-a spus si evenso, gen brelocul sau portofelul :)
Depinde si de cati bani ai
O zi buna!

| darrio2007 a răspuns:

Unui barbat? Dar trebuie stiut in ce relatii esti cu acel barbat.Nu intelege gresit.Iti este tata, frate, iubit? Conteaza.

| IsabelSweet explică (pentru darrio2007):

Scrie putin mai sus daca nu ai observat

| darrio2007 a răspuns (pentru IsabelSweet):

Cand am dat eu raspunsul nu aparea explicatia ta.

evenso
| evenso a răspuns:

Cateva idei:

- Daca foloseste foarte mult calculatorul sau este pasionata de IT, atunci un USB poate fi oricand binevenit.
- o camasa este cadoul perfect in special daca tatal tau obisnuieste sa poarte acest articol de imbracaminte.
- un un aparat de ras sau un aparat de tuns.
- un set de scule ori o cutie de scule.
- un portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau.
- muzica este unul din cele mai raspandite cadouri utile si elegante: daca stii exact ce gusturi are, poti achizitiona un CD cu muzica preferata;
- un breloc cu laser.
- un aspirator auto.
- un sistem de navigatie prin GPS.
- produse pentru fumatori daca este cazul (eventual o pipa frumoasa, o bricheta sau o scrumiera);
- o agenda, care ii poate fi utila la serviciu, si astfel poti fi sigur ca nu va uita niciodata cine i-a daruit-o;
- un DVD cu filmul lui preferat.
- un suport carti de vizita.
- un set elegant cu pix si stilou.
- un vin de colectie si accesorii pe masura.
- album de arta.
- o mapa de piele pentru birou.

| adriano26 a răspuns:

Cred ca l-ai face foarte fericit daca i-ai darui un blowjobwinking

| PappaBear a răspuns:

Un tricou la conserva! Nu, nu glumesc. Arunca o privire la cadourile de pe acest site si sunt convins, ca le vei gasi cu deosebite. Mie mi-au placut mult. :-)
http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-barbati/

| marcis578 a răspuns:

Fai o surpriza cit mai pe placul lui