| StefNN a întrebat:

Maine eu si prietena mea facem un an de cand suntem impreuna si chiar nu stiu ce cadou sa i fac, as vrea sa imi lasati sugestii va rog. Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Rm12 a răspuns:

Eu zic sa-i faci un video cu voi doi, cu poze, clipuri de scurta durata, bla bla. Si pe fundal sa-i pui o melodie d-aia de genul lui Voltaj-De la capat, eventual pune-i pe un ecran mare sa vada. Si etc. Romantismele cretine din filme. U, sau recreaza o scena romantica din filmul ei de dragoste preferat, ori du-o intr-un loc pe care-l iubeste, sau mai bine. In locul unde v-ati intalnit prima data, fa un picnic ceva.

| StefNN explică (pentru Rm12):

Foarte faina ideea cu clipul, mersi mult!

| Rm12 a răspuns (pentru StefNN):

Cu placere.

7 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Da-i un trandafir si un colaj/ album cu poze.

| StefNN explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri!

| Eva20 a răspuns:

Bună!
Ai putea să îi dăruiești un album cu toate amintirile voastre!
O poza intr-o ramă cu voi doi!
Dacă este o fată materialista, îi poți lua ceva vestimentar!

| StefNN explică (pentru Eva20):

M am gandit si eu la ideea cu pozele, multumesc!

| Rm12 a răspuns (pentru Eva20):

"Daca este o fata materialista", mor. =]]]