| ramona0506 a întrebat:

Hei :* Pana acum nu m-am pensat niciodata la un salon, ci doar acasa, si asta pentru ca sprancenele mele au forma lor si mi-a fost destul de usor pana acum sa ma pensez sub sprancene, la arcada, ma rog stiti voi >:". Dar stiti ca sunt si firele alea deasupra sprancenelor care sunt mai greu de luat, si nu as risca asta acasa. Mi-ar fi frica de salon (stiu suna ciudat) si ma gandesc: daca mi le strica... daca nu o sa iasa bine.Voi ce ziceti? Sunt riscuri? Arata cam asa: http://www.olteniabiz-magazin.ro/......ancene.jpg
. Mersi frumos :*

9 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Du-te la salon. Dar sa-i explici clar aleia cum si unde sa te ia, ca te trezesti fara sprancene dupa aialaughing si sa te uiti la sprancenele ei, daca sunt frumoase te poti lasa pe mana dansei, daca nu iti plac mai bine nu te risti!

| ramona0506 explică:

Precizez* doar ca forma seamana cu cele din poza.

| Solsagan a răspuns:

Tanti care te va pensa acolo, a făcut şi o şcoală de specialitate. Ştie ce să facă.

| tuGatita a răspuns (pentru Solsagan):

Nu toate au habar ce au invatat la acea scoala. sunt si multe p***, e normal sa se teama, mai ales ca merge prima data

| Solsagan a răspuns (pentru tuGatita):

Mă, eu mă refeream să te duci la un salon ok. Unde să dai 10-12 lei, dar să ştii că merită, nu la orice magherniţă.

| crissa20 a răspuns:

Nu ti le va strica daca ii spui ce-ti doresti! eu de fiecare data cand m-am facut la salon a fost ok, i-am spus ce am vrut si s-a conformat!big grin

| lolylolypops a răspuns:

Nu, o sa te faca bine! Stai linistit, du-te si tu la un salon mai respectabil...

| DinamoPCH a răspuns:

Pai daca nu risti, nu castigi..nu cred ca va fi nimic grav dupa..hai, curaj!

| Anonim5566 a răspuns:

Nu, de stricat nu ti le va strica, dar parerea mea este ca salonul e un non- sens.