| MitzutzaTa a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-mi fac niste suvite dar nu stiu ce culoare sper sa ma puteti ajuta voi, sunt satena cu ochii verzi, astept raspunsuri dau funde

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu intotdeauna am facut ce am crezut eu. deci daca tu vrei rosu incearca poate ca tie iti va placea, dar incearca totusi un rosu inchis pentru. oricum iese mai deschis pe blond. Oricum daca nu iti vor placea atunci iti iei un nuantator (culoarea parului tau natural) si ramai fara suvite, dar macar stii ca ai facut ce ti-ai dorit.

| Nolkyz a răspuns:

Suvite rosiiwinking

| Mihaa12 a răspuns:

Si eu sunt la fel love struck[ satena cu ochii verzi love struck ]. Eu o sa imi fac la anul suvite cand am banchetu, eu o sa mi le fac blonde [ dupa parerea mea suvitele blonde sunt pentru. saten big grin dar acum cum vrei tu ].

| ChristtineA a răspuns:

Parerea mea e ca ti.ar sta bine cu niste suvite blonde :p
Si eu sunt satena cu suvite blonde;)
Si.mi sta bine :)
Uite o poza ca model.
http://www.google.com/......tp?/imgres
Funda :o3?

| MaiteHoney a răspuns:

Ar fi ideal sa-ti faci cam 3 un pic mai groase intr-o parte prin par.cred ca s-ar vedea bine violet sau verzi-albastre.roz nu, pentru ca ai arata ca o barbie

| fatadenota10 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza asta.
incearca ceva roz cred eu...hm albastru