| Gabrielaandrei98 a întrebat:

Nu stiu ce culoare imi vine mai bine pentru ca sunt satena am tenul caramel si am ochii albastru-verzibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DarkBlood32 a răspuns:

Pai un portocaliu pastelat, adica bluzita si cred ca niste pantaloni scurti verzi deschisi mai ales ca se potrivesc cu ochii.

7 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Bai fato. pai ce culoare?

| Gabrielaandrei98 explică (pentru DarkBlood32):

Scuze nu am realizat ca nu
sunt destul de explicita dar ma refeream la haine happy

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Gabrielaandrei98):

Pai un portocaliu pastelat, adica bluzita si cred ca niste pantaloni scurti verzi deschisi mai ales ca se potrivesc cu ochii.

| DarkBlood32 a răspuns:

Multumesc de funda. Este o bombonica. Ma bucur ca ti-am fost in ajutor. kiss

| scumpikxa a răspuns:

Nu te vopsi! Esti minunata! Am fost in Franta si acolo "idealul de femeie" era satena cu ochi albastrii!

| demonxyz a răspuns:

Incearca alb! eu sunt cam la fel si imi place cum imi sta cu alb! nu evita galbenul si movul care iti pun ochii in evidenta! :*

| demonxyz a răspuns (pentru demonxyz):

Eu m-am referit la culorile hainelor thinking nu ai fost prea explicita...dar daca vrei sa te vopseti incearca roscatul(albstru-rosu=contrast super)

| sophiem a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine bruneta happy