| abracadabra227 a întrebat:

Salutare, caut si eu niste pastile de slabit care se dovedesc a fi eficiente, puteti sa-mi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Singura modalitatea este pierderea energiei acumulate
-sport
-dieta
consuma
5 porti de legume
3 fructe
250 de grame de carne
un avocado
multe ceaiuri

| sierra1 a răspuns:

Nu există așa ceva - mănâncă mai puțin decât o faci până acum!

Răspuns utilizator avertizat
| kGeorge a răspuns:

Nu stiu daca intrebarea a fost pusa la misto, sau tu chiar cauti niste probleme de sanatate.
A mai fost un copil pe la protv care a luat ceva pastile, care intr-adevar au functionat, si l-au adus de la 100kg la 40, si era la un pas sa dea colțu.
Pune-ți mana si faceți sport daca vreti corp format, ca daca luati pastile de slabit si alte chestii care promit marea cu sarea (dar care doar iti dau cu ficatul de pamant) nu prindeti 30-40 de ani.

Si vad ca iar au aparut specialisti pe TPU care isi fac reclama singuri. Nu aveti incredere vor doar sa isi vanda produsul.