| anonim_4396 a întrebat:

Hmm, as vrea sa stiu parerea voastra despre firma ORIFLAME.

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cosmetice suedeze de cea mai buna calitate, distribuite in foarte multe tari
nu sunt testate pe animale
eu sunt reprezentant, folosesc si recomand, daca doriti ceva va pot ajuta

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| ღAnonimღ a răspuns:

E o firma care vinde produse de calitate in toata tara. eu folosesc oriflame si nivea.

| lookingforlove a răspuns:

Mm, nu stiu, eu de exemplu am avut deseori iritatii si tuse din cauza cremelor si a mai multor produse. poti incerca sa cumperi ceva, nu prea scump, si vei vedea ce efecte arewinking depinde de tenul tauhappy

| Aliison a răspuns:

Este o companie internationala de produse cosmetice suedeze.