| Melissa_7617 a întrebat:

as vrea sa stiu daca imi facpermanent imi stric parul. eu vreau parul cret si oarecum il am doar in fata putin cret. vreau sa stiu cam cat costa si daca imi distruge parul... si daca da, cat de mult.( eu am mai fost acum 2 ani vopsia blonda).

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Iti dai seama ca un permanent bine n-o sa-i faca parului, dar stii cum e dorinta e mai mare decat stricaciunile ce vor urmahee hee

| ynna93 a răspuns:

Pai da iti strica parul`.dar permanent e si vopseaua.te faci. apoi iti creste parul` si se vede normal.si iti imaginezi si tu cum vine cu jumatate de par cret si jumatate normal.si nici nu`i recomandat sa te faci mereu.pentru ca ti`l strici foarte tare.ti-am dat o parere.acum faci cum vrei.byehappy