| Zmeurik1 a întrebat:

As vrea sa imi fac suvite brunete, dar totusi nu as vrea sa imi stric parul. Sunt satena si am parul cret. Nu prea stiu ce sa fac, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Zmeurik1 explică:

Eu stiam ca nuantatorul iti deschide parul la culoare. Mi-l poate si inchide?

| Adriella_1749 a răspuns:

Dk vrei sa.ti faci suvite si nu vr sa.ti strici parul' cel mai bine e sa folosesti nuantator...se poate cunpara din orice supermarket

| Adelinutza99 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa folosesti nuantator. Trebuie sa ei unul mai bun ca sa iti tina mai mult.Eu iti recomand Casting de la L'oreal. (funda?)