| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! As vrea sa stiu daca vreunul dintre voi sau vreun cunoscut si-a luat teapa cu agentiile de castinguri fantoma? Daca da, de la ce agentie? A reusit cineva sa-si recupereze banii?

Răspuns Câştigător
| razboinicii20 a răspuns:

Faza cu agentiile de castinguri e o teapa clasica... mi s-a intamplat si mie si prietenilor mei. Nu poti sa iti recuperezi banii (decat cu un proces ps: nu ii vei gasi usor) Si nu am cum sa iti dau un nume, pentru ca aceste agentii incaseaza banii, fug si apoi apar in alt oras sub un alt nume