| MaGicElEmEnt a întrebat:

TPU.As vrea sa stiu si eu niste look-uri pentru baieti 12-15 ani pentru sezonu' asta! Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Kunai a răspuns:

Well, first trebuie sa stim si ce gen adopti. nu poti sa te duci la magazin si sa ceri "Ba, da-mi si mie niste haine ce se poarta in sezonu' asta". Dar poti cauta pe YouTube "Outfits for boys"

2 răspunsuri:
| MaGicElEmEnt explică:

Pai tocmai asta-i faza...eu de nu stiu cati ani tot in asa am fost imbracat... si de asta vreau sa incerc look-uri noi dar nu stiu carestraight face

| Kunai a răspuns (pentru MaGicElEmEnt):

Hmm. ai putea incerca hainele 'emo'. adica skinny jeans, converse all star si toate culorile posibila pentru. tricouri ^^niste bratari poate. un lant.
Uite asa : http://www.youtube.com/watch?v=wFOQI9lzVMU