| MaGicElEmEnt a întrebat:

TPU.As vrea sa stiu si eu niste look-uri pentru baieti 12-15 ani pentru sezonu' asta! Dau fundawinking
P. S:Scze categoria happy

Răspuns Câştigător
| radu a răspuns:

Cum a zis si alex mergi la un salon bun -> iti faci o freza smechera si daca inveti oleaca de teorie la desen gen contraste de culori (culori tertiare etc) mai tragi un ochi prin 2 3 reviste de moda si inveti si cum sa te imbraci putin mai fain si gata.
Look-ul dau personal ala e cel mai fain crede-mawinking. Trebuie sa ai incredere in tine si sa te simti bine asa cum esti.

2 răspunsuri:
| TarjaTurunen a răspuns:

Poti sa-ti iei ceva ochelari? B & F ii ceva mai sus de D & S

| AlexSanchez1995 a răspuns:

Salu auzi sincer nu trebuie sa iti iei un look din poze pentru ca poate nu te avantajeaza cel mai vbine e sa mergi la un salon sau frizerie unde sti ca este un frizer buni si il inttrebi pe el ce frizuri te-ar avantaja pentru si alegi ce tiar placea din ce iti spune FUNDA