| BlackAngel112 a întrebat:

Buna TPU....as vrea sa va intreb de unde pot cumpara o bentita ca aceeade la naruto? Nu vreau link-uri in care secumpara cu euro sau dolari. Vreau ceva din Romania.Multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Vi la unul din festivale si acolo gasesti cate bendite doresti. Weekendul asta se va tine Nijikon - Bucuresti.

| BlackAngel112 explică (pentru Miauti):

Pacat ca eu sunt din Botosani sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miauti):

Doar in Bucuresti sunt festivale..la oradea nu stii?

| Miauti a răspuns (pentru anonim_4396):

Era sau mi se pare ca exista un "festival" otaku si in oradea YoshiCon e facut de maghiari (scuze in cazul in care faci parte din comunitate)...

http://yoshicon.ro/

Si mai era la Cluj festivalul Japan Play Transilvania. Stiam ca se va tine in aprilie (asta a fost anul trecut)

| Mykey_Myke_1993 a răspuns:

As vrea sa stiu de unde imi pot cumpara bendita de la naruto. As vrea sa fie din Iasi sau alt judet in care sa fac comanda