| AlanaGlowey a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va spn o intrebare eu port blugi negri cu scipic ci breloc si o bluza eagra cu geaca neagra marfa ce sa prt iarna?

Răspuns Câştigător
| cameleonii a răspuns:

Poate treci la niste pantaloni mai grosi negri sau albi, iarna pantalonii albi sunt superbi, in sus o bluza alba neagra cu o vestuta subtirica sau groasa tot asa alba neagra(depinde de bluza), si o geaca sau un palton elegant, dar din cate am observat nu prea porti elegant deci o geaca de fas neagra.Cizme inalte sau ca toc, depinde cum porti.si brelocul e in regula da sa fie o culoare deschisa. A! Si sa nu uiti de fes, se poarta culori colorate si modelul asta:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:25, s:26&biw=1280&bih=746
fundita?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cizme, palton... ce poti purta iarna oare?