| naitreaba a întrebat:

Intrebare pentru fete din partea unui baiat!

Ce subiect este interesant pentru voi? Daca sa vrea sa deschid un subiect, care v-ar interesa cel mai mult? Dati-mi exemple de cateva subiecte interesante pentru fete.

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Depinde si de personalitatea fetei si cat de deschisa este. Eu de exemplu as incepe cu subiecte banale, deoarece mai afli lucruri simple despre persoana respectiva si iti dai o parere. Dupa v'a fi simplu sa vorbesti tot felul de subiecte pentru ca te deschizi. E mai usor sa vorbesti cu o persoana dupa ce o cunosti. Si nu trebuie sa ai propus un anumit subiect.

2 răspunsuri:
| Siiiiia a răspuns:

Filme, carti citite, calatorii, amintiri din copilarie, muzica..etchappy

| Biinnnuttza a răspuns:

Chestii care ii plac ei sau o intrebi ce ii place.animale de companie.bauturi.manacare.ce parere are de anumiti baieti.