| Editzelu a întrebat:

Buna TPU!
Care e cea mai buna solutie pentru a avea o barba deasa,lucioasa, hidratata si frumoasa?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Barba creste hormonal, asadar nimic nu o poate influenta sa devina mai deasa, decat hormonii tai si trecrea timpului.
In ce priveste luciul barbii, tine de spalatul ei, exact cum procedezi si cu parul.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ce solutie? Parul animalelor, a omului nu este iarba laughing sai dai ingrasamant, sa tunzi si gata ai un gazon brici, deci nu exista nici o solutie, mai mult decat ai nu-ti da nimeni.
Deci cu ce ai cu aia ramai.Mai vrei si lucioasa, aia da laughing dai cu vopsea, cu stiu si eu lac.
Mai vrei si hidratata, asta ce mai inseamna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genetic bun.

| dge18 a răspuns:

Ulei de argan pe ea odată la 2 zile și îți faci barba făină. Uleiul de argan de la Lidl de la Cien este bun! Nu trebuie să îți cumperi cine știe ce ulei de argan că toate uleiurile sunt la fel de ok.

| Editzelu explică:

Dau funda!