| anonim_4396 a întrebat:

Care este acel atuu pe care il au baietii "de succes"? Cum reusesc ei sa cucereasca o fata in 3 zile de la intalnire? Detaliati va rog raspunsurile.

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Bunahappy
Pentru un băiat e înfiorător de greu să cucerească o fata. El trebuie să se transforme dintr-un tip nesuferit într-un prinţ, altfel n-are nicio şansă. Când vor să cucerească, băietii fac cea mai mare schimbare din viaţa lor, apoi, după ce au reuşit, nu mai vor să audă de schimbări niciodată.
Primul lucru : VORBESTE!
Spune orice replica, oricat de tampita, si nu doar una. Nu vreau sa iti insult inteligenta, dar daca taci, nu ai cum sa atragi o fata fara sa vorbesti decat daca esti vreo vedeta si ti s-a dus vestea ca orgasmul multiplu este minimul pe care il oferi.
Ca sa o cuceresti, trebuie sa ii atragi mai intai atentia, sa te vada si sa stie ca existi, dupa care sa o faci sa se simta libera, in largul ei, pentru ca mai apoi sa "o prinzi in maini" si sa dai lovitura finala, sa fie a ta.Acum o poti impresiona si cu un buchet mare de flori oferit fara un motiv special, caci doar ea este speciala.
Fetele viseaza la acel PRINT care sa le fie alaturi (chiar daca nu toate recunosc), vor un un tip hotarat si amuzant, si alaturi de care sa nu se plictiseasca.
Apropo, daca te intrebi "OARE CE AR SPUNE EA PRIETENELOR EI DESPRE MINE?" si raspunsul la intrebare este ceva de genul "Un tip ok, cred ca o sa ma mai vad cu el daca ma mai suna", atunci esti constient ca ai dat-o in bara pentru ca ea trebuie sa se faca cu tine invidiata de catre celelalte.Pentru ca, dupa o iesire finala la munte, sau o iesire in club "aterizata" la tine, aproape intotdeauna o sa urmeze o intrebare "Si v-ati tras-o?"
Iar ea se va inrosi si va spune "S-a intamplat!"
Si toate prietenele ei vor incepe sa urle, sa danseze in jurul ei si sa o intrebe cum a fost.Pentru ca tu esti printul care a venit pe cal alb si a luat-o din ghearele monstrului monotoniei si a dus-o departe, in taramul unde toata lumea traieste fara frica de a se plictisi, pentru ca totul este palpitant, cu fiecare secunda care trece.
Mai departe cred ca o sa te descurci.winking

Inca ceva, In urma cu un an mama a adus acasa o pisica frumoasa. De cand a adus-o acasa am realizat ca pisicile se comporta ca niste top models. Cand vreau sa ma joc cu ea, se preface ca doarme. Cand nu vreau sa ma joc cu ea, vine pe langa mine si se freaca de picioarele mele. Se plictiseste sa manance aceleasi boabe la fel cum fetele se plictisesc sa mearga zi de zi cu prietenu la un suc/film sau sa faca sex in aceeasi pozitie si in acelasi loc de o suta de ori.
Mult succes la vanatoare :p

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Ce zici? Sarmul si caracterul meu te-a cucerit?batting eyelashes

P.S:Vad ca ai scris o gramada si pot zice ca habar nu am cum de stai atata sa scrii un raspuns simplu...Dai dovada de inteligenta draguta domnisoarabatting eyelashes

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca aia sunt de succes, care au nevoie de 3 zile ca sa cucereasca o fata...Eu am nevoie doar de cateva ore si gata treaba. big grin
Pai faza este ca trebuie sa fi simpatic, glumet, dragut si vorbaret si gata.Nu-i nimica greu.Depinde acum de caracterul fiecaruia... Unii se balbaie cand vorbesc cu o fata, altii au pantalonii uzi iar altii vorbesc ca si cum ar fi o simpla fata draguta.
AAAAA am si uitat.Baiatul trebuie sa fie un gentleman desavarsit ca altfel nu prea cuceresti o fata asa repedehappy.

P.Stongueutina ironie in cuvinte sa sune frumos mereu ajuta.

| Vrajitor a răspuns:

E sincer happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimusxxxxx a răspuns:

Mda..pe mine ma cuceresc baietii cu ochii albastri sau caprui sa nu fii chiar prostut( adica sa stii si cateva injuraturilaughing ) sa duci fetele la cluburi si cam atat

| AlinaaAli a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Nelipsitele cluburi, oh go on
Habar n-aveti ce rau o sa va para peste cativa ani, ca acum ati stiut sa apreciati numai pe cei care sunt in stare sa te traga dupa ei prin cluburi si etcwinking

| Anonimusxxxxx a răspuns (pentru AlinaaAli):

Nu numai asta:X dar la 16 ani ai mei cam asta ma intereseaza deocamdatatongue

| prrocuror a răspuns:

Sa fie natural si degajat